WEATHERBY MARK V BC GUIDE 7MMBC 16″
$3,055.99
WEATHERBY MARK V BC GUIDE 7MMBC 16″
Out of stock
Description
Additional Information
Additional information
| UPC | 747115463817 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MGS01N7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |


Reviews
There are no reviews yet.