CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 7MMBC BLK/GRN 16″
$1,048.99
CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 7MMBC BLK/GRN 16″
Out of stock
Description
Additional Information
Additional information
| UPC | 840290529238 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15037-02 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 0.0 |


Reviews
There are no reviews yet.