HOWA FENCELINE 6.5CR REAP 22″
$665.99
HOWA FENCELINE 6.5CR REAP 22″
4 in stock
Description
Additional Information
Additional information
| UPC | 682146889963 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFN65CRPR |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Model | 1500 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |


Reviews
There are no reviews yet.