HOWA FENCELINE 6.5CR GRY 22″
$665.99
HOWA FENCELINE 6.5CR GRY 22″
4 in stock
Description
Additional Information
Additional information
| UPC | 682146889826 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFN65CRGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.0 |


Reviews
There are no reviews yet.