SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6.5CM 20″
$964.99
SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6.5CM 20″
3 in stock
Description
Additional Information
Additional information
| UPC | 011356326713 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32671 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |


Reviews
There are no reviews yet.